Hakkımızda

Elit Yönetim Hakkında

Elit Profesyonel Bina ve Site
Yönetim Hizmetleri

Elit Profesyonel Bina Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Deneyimli yetkin, genç ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Hedefimiz müşterilerimiz ile bire bir iletişim kurarak güven üzerine bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup,aidatları belirler,tebliğ eder,toplar ve muhasebeleştirir.

 Elit Bina ve Site Yöneticiliği Reklam ve Danışmanlık Tic.Ltd.Şti Deneyimli yetkin, genç ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.Hedefimiz müşterilerimiz ile bire bir iletişim kurarak güven üzerine bir hizmet anlayışı sunmaktır. Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup,aidatları belirler,tebliğ eder,toplar ve muhasebeleştirir. Amacımız bina sakinleri arasındaki sorunları profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturarak, maddi ve manevi kayıpları önlemek, zamandan tasarruf ederek adil çözümler sunar.Site sakinlerimize prestijli,konforlu ve huzurlu bir yaşama dair olması gereken standartları sağlamaktır.

Profesyonel Site Yönetimin Faydaları Nelerdir? Zamanla değişen ve gelişen yöneticilik anlayışı sayesinde site yönetimlerinde profesyonel site yönetimi önemli bir hal aldı. Profesyonel site yönetimi sayesinde işinde uzman kişiler sitenin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilme kapasitesine sahiptir.

Profesyonel site yönetiminin faydaları; Profesyonel site yönetimi ile yönetilen sitelerde yönetici sitede oturan kişilerden oluşmadığı için komşuluk ilişkileri zarar görmez ve karşılaşılan problemler nedeniyle kat malikleri arasında husumet meydana gelmez.

Rezidanslar Neden Profesyonel Yöneticilere İhtiyaç Duyar? Profesyonel rezidans yönetimi, konutların yönetimlerinde klasik yaklaşımlardan biri olan kat sahipleri arasından seçilen yöneticiler tarafından en doğru şekilde yapılamamaktadır. Bunun sebebi bu kişilerin kendilerine ait bir özel yaşamları ve yürütmek zorunda oldukları farklı işlerin de mevcut olmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla yüzlerce kişinin yaşadığı bir toplu konutta tüm ihtiyaç duyulan hizmetlerin uygun şekilde tek bir yönetici tarafından sağlanması, düzenlenmesi, tüm bunlar için gereken bütçenin hesaplanması ve yıllık giderlerin aşılmaması söz konusu değildir.

Firmamız da bunu kendi işi olarak yapan ve başka bir meşguliyeti olmayan, apartman yönetimi hakkında tecrübeli ve satın alınacak tüm hizmetler konusunda en iyisini bilen kişileri hizmetinize sunmaktadır. 

Merkezi Yönetimi Nasıl Oluşturulur? İş merkezi yönetimi oluşturulurken profesyonel şirketlerden yardım alınabileceği gibi iş merkezi sakinlerinin bir araya gelerek kurul oluşturmaları mümkündür. Bu kurul ile iş merkezi yönetiminin genel esasları ve yönetim planı hazırlanmaktadır. Yönetim planında yöneticinin bütün görevleri belirtilmeli ve alınan kararlar notere tasdik ettirilmelidir. Bu sayede yöneticinin sorumlulukları sınırlandırılmış olmaktadır. Oluşturulan yönetim bir toplantı tarihi ve gündem konusu belirler. Gündemde iş merkezi sorunları ve yapılması gereken hizmetler dile getirilmektedir. İşyeri sakinlerinden toplanacak aidatları kontrol etmekle yükümlü olan yöneticinin işyeri sakinlerine karşı vekil gibi sorumluluğu bulunmaktadır.